YouTube Marketing – zakładanie kanału na YouTube cz.1

YouTube Marketing, a dokładniej wykorzystanie YouTube w marketingu jest jednym z lepszych działań jakie możesz podjąć obecnie do promocji swojego biznesu.

YouTube jest dynamicznie rozwijającą się platformą społecznościową, która daje Ci ogrom możliwości w pozyskiwaniu nowych klientów, w promocji swoich produktów – a także co ciekawe możesz zarabiać na YouTube.

Pierwszym niezwykle ważnym krokiem jest uruchomienie własnego kanału yt. Jest tutaj kilka min, kilka wilczych dołów, które pomogę Ci ominąć. Bardzo ważnym jest by rozdzielić sprawy prywatne i biznesowe i najlepiej jest utworzyć nowe konto konto w usługach google tylko do celów biznesowych

YouTube Marketing – Zakładanie kanału cz.1
[trafficplayer_youtube_video width=”640″ height=”360″ src=”http://www.youtube.com/embed/u0VzMQywWZo?modestbranding=0&showinfo=0&theme=dark&color=red&autohide=1&controls=1&rel=0&enablejsapi=1&version=3″ ][/trafficplayer_youtube_video]
Ten wpis został opublikowany w kategorii Sprzedaż i Marketing, Video Marketing. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *