Sekrety sprzedaży i wzrostu biznesu Michała Wawrzyniaka (MentalWay)

W życiu warto się uczyć od najlepszych. Jeśli chcesz być szkoleniowcem czy autorem, warto podglądać i analizować działania najlepszych szkoleniowców/autorów. Jak tworzą produkty, jak je sprzedają, jak komunikują się z innymi. Wszystko po to, by skopiować to co dla nich działa, by działało także dla nas, dla Ciebie.

Kiedy prowadzimy takie obserwacje samemu często wiele „sekretów” nam umyka, jednak mimo wszystko jest to zdecydowanie lepsze niż nie robienie nic.

Dziś mam dla Ciebie kilka sekretów wspaniałego Infoproduktu (książka, ebook, kurs, szkolenie… ew. coaching czy darmowe raporty lub np. nagrania na youtube). Te „elementy” sprawiają, że Twój produkt zyskuje głębię, Twoi klienci osiągają lepsze rezultaty (więc chętniej kupują kolejny raz).

Te „sekrety” omawiam na przykładzie biznesu Michała Wawrzyniaka (MentalWay), którego biznes dynamicznie się rozwija, a w jego szkoleniach/eventach bierze udział zwykle po kilkaset osób.
Na ten sukces składa się wiele czynników m.in. te parę „sekretów”. Zatem odsłuchaj tego audio:

[audio:http://romantorkowski.niezbednikebiznesu.pl/video_blogowe/Mentalway-Michal_Wawrzyniak-sukces _w_sprzedazy.mp3|titles=http://Przepis na Infoprodukt – darmowe audio|autostart=no]
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *